2020 Woman Delice

2020       Woman Delice

2020 Woman Delice


Лето официально завершилось и ленты блогов заполнились образами «снова в школу», то есть на работу или учебу. Сентябрь во многих точках планеты еще радует теплой погодой, поэтому большинство блогеров сейчас пишут о «транзитном гардеробе» — переходном периоде, когда образы состоят и из летних вещей, и теплой одежды осенне-зимнего сезона. Мир готовится к неделям мод (которые,…

Disi Kitir Ici Yumusacik Cream Puff Kurabiye Tarifi


Cream puff kurabiye tarifi ile sizde farklı bir kurabiye tarifi deneyebilirsiniz. Dış katmanı kıtır kurabiyeden, içi ise yumuşacık pastacı kremasından oluşan bu kurabiyeleri herkes çok beğeniyor.

Kite Themed Preschool Math


Preschoolers love to do counting activities. This kite themed preschool math activity is lots of fun for little ones learning to count! They get to add the tails to the kites and count the number

21 Cats With Fur Hearts


birleşince sevgi ayrılınca bir ömür biter sanki düyadaki tek gerçeği açıklamak bu kadar zor olmasa gerek


Castella kek gerçekten harika kabaran, pamuk gibi yumuşacık bir kek tarifi. Bazılara bu keke Japon cheesecake desede aslında bu kekin adı castella kek ve cheesecake’le arasında hem malzeme olarak, hem de lezzet olarak farklılıklar var.


Rusya’da çok popüler olan Pryanik kek kurabiye nasıl yapılır. Pryanik kurabiye tarifi. Oldukça uzun süre bayatlamadan saklanabilen Pryanik Rus kurabiyesi tüm dünyada oldukça meşhur.


Yassı Kadayıf – Nefis Yemek Tarifleri


Peynirli Simit Poğaça Tarifi nasıl yapılır? 1.929 kişinin defterindeki Peynirli Simit Poğaça Tarifi’nin resimli anlatımı ve deneyenlerin fotoğrafları burada.

Montessoriye Uygun Okul Oncesi 25 Aktivite


Evde yapılabilecek 20 okul öncesi aktivite

HAZIR YUFKADAN PEYNIRLI KRUVASAN BOREK


Son derece pratik, dışı çıtır çıtır, içi kat kat, nefis bir börek tarifi…